piątek, 6 marca 2015

Starrily Rizzo i Sandy


Mam dla was dwa wspaniałe lakiery. Pochodzą one z jednej kolekcji marki Starrily. To coś więcej niż holo o czym za chwile się przekonacie.


Rizzo - Niebieskie holo z dużą ilością zielonych tonów. W zależności od oświetlenia w jakim się znajdujecie kolor kieruję się bardziej w stronę zielonego odcienia bądź niebieskiego. Zdecydowanie nie jest to lakier solarny. W ciepłym oświetleniu dominują zielone tony, w chłodnym, tony niebieskie. Oprócz klasycznego pyłku holograficznego, znajdziecie również drobny brokat holograficzny. Połączenie różnej wielkości holo daje efekt głębi. Do krycia potrzebuje 2 standardowych warstw bądź 3 bardzo cienkich. Lakier nie farbuje za to tragicznie się zmywa przez brokat, dlatego od razu wam zmywanie metodą foliową lub peel off. Konsystencję ma trochę gęstą i super się rozprowadza po płytce paznokcia.

Sandy - Żółte holo, które ma skłonności do pomarańczu. Jak w przypadku Rizzo ten kolor ma szeroką gamę odcieni żółci, pomarańczu aż po brzoskwinie. Im bardziej żółte oświetlenie tym bardziej lakier dąży do odcieniu brzoskwini. Ten kolor jest idealny dla osób które chcą mieć ciągle coś innego na paznokciach i gustują w tego typu kolorach. Nie przepadam za bardzo za żółtym kolorem na paznokciach ale w tym konkretnym lakierze się zakochałam! Do krycia potrzebuje 2 standardowych warstw bądź 3 bardzo cienkich. Lakier nie farbuje za to tragicznie się zmywa przez brokat, dlatego od razu wam zmywanie metodą foliową lub peel off. Konsystencję ma trochę gęstą i super się rozprowadza po płytce paznokcia.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 komentarzy:

 1. Ten złoty lakier naprawdę wygląda i mieni się jak złoto :-) świetny! chociaż jakbym miała wybierac to sięgnęłabym raczej po ten niebieski.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obydwa piękne! Chciejstwo mode on!

  OdpowiedzUsuń
 3. jejku jakie piękneeee <3 cudowne są.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten niebieski jest zachwycajacy:-)byłby dobry di zdobienia galaxy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co tam, ze trudno sie zmywaja. Wyglądają genialne *_*

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie galaktyczne! Ten złoty jest cudowny! Przy takich lakierach nie ma co patrzeć na zmywanie! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. to złotko bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niebieski kolorek podoba mi się najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. złotko jest śliczne <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za każdy komentarz umieszczony na moim blogu. Sprawia mi ogromna frajdę i motywuje do dalszych postów ;]