piątek, 27 marca 2015

Starrily Eclipse


Lakiery holograficzne weszły na rynek dużym przebojem jakieś 4 lata temu. Do tej pory cieszą się ogromnym sukcesem w śród wykończeń lakierowych. Wcześniej trzeba było kupować po kolei każdy kolor o tym wykończeniu. Od jakiegoś czasu na rynku pokazują się topy holograficzne, dzięki nim każdy kolor może mienić się tęczą.


Eclipse - Top holograficzny charakteryzujący się holo liniowym (tworzącym tęczę.) Do uzyskania widocznych efektów wystarczy jedna warstwa. Dla tych bardzo wymagających sugeruje maksymalnie 2 warstwy. Każda kolejna zaciera tylko kolor bo pyłek jest srebrny. Schnie szybko i praktycznie od razu można nakładać top coat. Taki top daje wam wiele możliwości, nie musi to być tylko gładki kolor. Sama wykonałam zdobienie metodą water marble i nadałam mu zupełnie inny wymiar dzięki Eclipse.

Posiadam w domu nasz Polski holo top od Colour Alike. Przyznam szczerze że przy Eclipse wygląda jak tania podróba. Ale co ja wam będę pisać, przekonajcie się sami.

 
 
 
 
 
 
 

16 komentarzy:

 1. Bosko! :)
  Ja dziś mam na paznokciach czarne holo, które kiedyś zrobiłam sama...
  Boże, to było tak dawno temu... Ale odkurzyłam go i zamierzam używać nagminnie bo mi się strasznie podoba :) Ale faktycznie, zaopatrzenie się w taki top holo ułatwiło by sprawę, nie musiałabym mieszać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajne, narobiłaś mi ochoty na taki top :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no trzeba przyznać, że jest niezły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie lakiery! I przepiękny wzorek masz!

  OdpowiedzUsuń
 5. super mani, i ten lakier daje świetny efekt ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow niesamowity efekt! Świetne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam tylko holo top Colour Alike i efekt zawsze mi się podobał , po nałożeniu, ale teraz to mi narobiłaś chęci na Eclipse jak widzę jaka jest różnica ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzie mogę dostać lakiery tej firmy w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nigdzie. Tylko w USA w firmowym sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety nigdzie. Tylko w USA w firmowym sklepie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za każdy komentarz umieszczony na moim blogu. Sprawia mi ogromna frajdę i motywuje do dalszych postów ;]