niedziela, 16 lutego 2014

Wyniki walentynkowego konkursu


Jeden konkurs dobiegł już końca. Jesteście ciekawe kto wygrał?


Był u mnie wczoraj kupidyn. Po ciężkim dniu pracy jakim był 14 luty, wpadł na filiżankę herbaty i serduszkowe pierniczki. Testował wasze pomysły na przyciąganie ludzi do siebie i szerzenie miłości. Jak sam stwierdził, w dzisiejszych czasach łuk i strzały to za mało. Zdradził mi w tajemnicy, że najlepszym wynalazkiem okazał się prototyp nowej broni modelu KISS2014, który opracowali dla niego na specjalne zamówienie serce i rozum. Kto by pomyślał że oni też maczali w tym palce?!

Prosił bym podziękowała za tak wspaniałe ułatwienie swojej pracy i przekazała tą skromną nagrodę dla dziewczyny pod przykrywką:


A oto pomysł Hinaty w całej okazałości:
Odpowiedź: Łuk kupidyna? Chyba za czasów Robin Hooda :D Teraz amor powinien dzierżyć w dłoni intergalaktyczny atomowy wyzwalacz buziaków z celownikiem samonaprowadzającym modelu KISS2014 i modułem generującym odruch przytulania , który z pewnością trafiłby w serca zarówno tych już szczęśliwie zakochanych wyzwalając jeszcze więcej miłości i ciepła jak i do tych, którzy dopiero poszukują ;)

Gratuluję Ci kochana pomysłowości. Jak widać nie tylko mi spodobał się twój pomysł na nową broń dla kupidyna. Na adres do wysyłki czekam pod mailem diunay7@o2.pl.

10 komentarzy:

Dziękuję Ci za każdy komentarz umieszczony na moim blogu. Sprawia mi ogromna frajdę i motywuje do dalszych postów ;]